Analýza klíčových slov

ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV

PROČ ANALÝZU KLÍČOVÝCH SLOV? K ČEMU VÁM TO BUDE?

Analýza klíčových slov vám odhalí slova relevantní pro váš web (v určitých segmentech jich mohou být desetitisíce). Zjistíte, zda jsou důležitá pro dosažení vašich cílů, jak jsou konkurenční, nákladné. Fráze budou dále roztříděné do skupin a budou mít přiřazené vstupní stránky.

Analýza klíčových slov je důležitá pro stanovení strategie internetového marketingu. Odhalí slabiny, možnosti růstu, změny (vylepšení) informační architektury, obsahovou, linkbuildingovou strategii.

Zaměříte se na ty fráze, která jsou pro vás vhodné, atraktivní, jste v nich schopni porazit konkurenci

A kolik to vše bude stát? Už mi není 20 let a dokonce ani 30. Mám už něco za sebou. On-line marketing dělám pro lidi. Aby to mělo smysl, musím vás poznat, jaké máte cíle? Plány? V čem jste lepší než konkurence? SEO mě baví, nejsem zlatokop. Chci dělat poctivě svoji práci a pomoci klientům.

 

 

Související odkazy:

Jak se dělá a k čemu slouží klasifikační analýza klíčových slov


Přidejte váš komentář:

V naší společnosti řešíme ochranu osobních údajů dle patřičných zákonů. Veškeré osobní údaje poskytované návštěvníkem jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a zákonem o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb. Samozřejmě také nově dle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, tak zvané “GDPR”.