Chystáte nový projekt? Už ho máte rozpracovaný a nejste spokojeni s dodavatelskou firmou?

Ano, i to se stává a i v této fázi se dá projektu pomoci, aby dokázal plně využít potenciálu vyhledávačů.

Máte web, ale nefunguje podle vašich představ?

Vypracuji potřebné analýzy, odhalím slabá místa a připravím jeho optimalizaci tak, aby plnil cíle. Koncentruji se především na to,  abych maximalizoval váš zisk.

Chcete se jen poradit?

Nabízím konzultace i kompletní poradenství, včetně dohledu nad projektem, zvolení vhodného dodavatele, zastupování klienta (třeba v technických věcech webových technologií), mentorování. Samozřejmě nenabízím jen konzultace, ale součástí je i vypracování analýz, strategií, apod.

Pokud se chcete vyhnout kompromisům, je vhodné SEO řešit v úplném počátku. Tedy v okamžiku, kdy je web pouhou myšlenkou. V případě redesignu se musí vše dobře naplánovat, aby nedošlo k chybám a k propadu ve vyhledávačích. Tohle se stává velmi často z důvodu triviálních, programátor odvede dobrou práci, ale díky neznalosti SEO pak celý projekt velmi sráží.

Moje nabídka je vhodná především pro malé firmy a živnostníky. Pokud si děláte SEO sami, zkuste základní školení přímo ve vaší firmě, jak dělat SEO co nejefektivněji. Školení není v mé režii, ale ve vaší, jsem schopen odpovídat na to co vás zajímá a trápí, zaplatíte tak za to, co pro vás bude přínosné a co ještě neznáte.