Chystáte nový projekt? Už ho máte rozpracovaný a nejste spokojeni s dodavatelskou firmou?

Ano, i to se stává a i v této fázi se dá projektu pomoci, aby dokázal plně využít potenciálu vyhledávačů.

Máte web, ale nefunguje podle vašich představ?

Vypracuji potřebné analýzy, odhalím slabá místa a připravím jeho optimalizaci tak, aby plnil cíle. Koncentruji se především na to,  abych maximalizoval váš zisk.


Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.

Markéta Prokešová

HOOK CZ S.R.O.

 

Chcete se jen poradit?

Nabízím konzultace i kompletní poradenství, včetně dohledu nad projektem, zvolení vhodného dodavatele, zastupování klienta (třeba v technických věcech webových technologií), mentorování. Samozřejmě nenabízím jen konzultace, ale součástí je i vypracování analýz, strategií, apod.

Pokud se chcete vyhnout kompromisům, je vhodné SEO řešit v úplném počátku. Tedy v okamžiku, kdy je web pouhou myšlenkou. V případě redesignu se musí vše dobře naplánovat, aby nedošlo k chybám a k propadu ve vyhledávačích. Tohle se stává velmi často z důvodu triviálních, programátor odvede dobrou práci, ale díky neznalosti SEO pak celý projekt velmi sráží.

Moje nabídka je vhodná především pro malé firmy a živnostníky. Pokud si děláte SEO sami, zkuste základní školení přímo ve vaší firmě, jak dělat SEO co nejefektivněji. Školení není v mé režii, ale ve vaší, jsem schopen odpovídat na to co vás zajímá a trápí, zaplatíte tak za to, co pro vás bude přínosné a co ještě neznáte.

 


Přidejte váš komentář:

V naší společnosti řešíme ochranu osobních údajů dle patřičných zákonů. Veškeré osobní údaje poskytované návštěvníkem jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a zákonem o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb. Samozřejmě také nově dle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, tak zvané “GDPR”.