PrestaShop na míru

Potřebujete web rychle a kvalitně – na klíč? Chcete hotový e-shop včetně textů a propagace?

Navrhneme vám kompletní strategii, vytvoříme texty a grafiku na míru. Zajistíme kvalitní webhosting, v neposlední řadě zaručíme také bezpečnost webu.

PrestaShop je skvělý, ale v případě webu na míru vám doporučujeme konzultaci a analýzu.

 

S pomocí pana Dvořáka jsem byl maximálně spokojen. Odborně a velmi ochotně mi pomohl s problémem, se kterým mi jinde pomoci nechtěli. Vážím si seriózního přístupu a ještě jednou děkuji.

Velká ochota pomoci s e-shopem (Prestashop), vstřícnost, profesionalita – děkuji za pomoc.

Velmi vstřícné jednání, rychlost, profesionalita a ochota pomoci. Služby pana Dvořáka mohu jen doporučit.

Při aktualizaci Prestashopu se nám zhroutil web. Pan Dvořák nám velmi rychle pomohl. Komunikace výborná, vyznačovala se ochotou vše vysvětlit a udělat maximum. Děkujeme, všem vřele doporučujeme.

Velice profesionální přístup, úžasná ochota a velmi rychlá reakce na naše dotazy a požadavky i o víkendech a ve večerních hodinách. Opravdu doporučuji!

Rád bych poděkoval panu Dvořákovi za dosavadní skvělou spolupráci. Kompletní tvorba webu a následné SEO, stejně tak jako rychlé jednání s vysoce profesionálním přístupem, předčil mé očekávání a moji firmu posunul do popředí zájmu zákazníků. Mohu jen doporučit!

Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.

 

 

Pokud vás zajímá cena, níže odhad. Je to opravdu jen odhad ceny, výsledná se může velmi lišit, záleží na vašich požadavcích:

  • Doména a hosting : cca 1500 Kč
  • Šablona: cca 2500 Kč (může být i zdarma či naopak výrazně dražší)
  • Obsah: cca 4000 Kč (velmi hrubý odhad)
  • Bezpečnost webu, rychlost webu: 1000 Kč
  • Úprava PS na míru, programátorské zásahy: 3000 Kč (hrubý odhad, záleží na požadavcích)
  • Další výdaje: ? např. placené moduly, fotografie, analýzy (klíčových slov atd.), grafika na míru, marketing včetně např. PPC reklamy…
  • Součet: do 15 000 Kč

 

 

 

Hezký domov