Proč nemám v testu na SEO SERVISU 100%

V poslední době mne klienti často kontaktují s dotazem, proč nemají v testu na SEO SERVISU 100%

Pokusím se to ve stručnosti vysvětlit.

Není úplně zásadní problém upravit web tak, aby se na 100% dostal, ale proč? Jak vám to v SEO pomůže? Odpověď je nasnadě, nijak. Programátoři těchto analýz, a že jich je (http://seo-servis.cz/http://silaseo.cz/http://www.seonastroje.cz/analyza-seo), sledují vlastní prospěch a vlastní cíle. Jde především o marketingový nástroj těchto firem.

Když se podíváme, co všechno se analyzuje, tak minusové body dostanete třeba za špatnou sémantiku, více nadpisů h1, skákání z nadpisu h1 na h3 apod. Na SEO to ale nemá zásadní vliv. Vyděsila vás v testu špatná validita HTML, která vykazuje mraky chyb? Nemusí, stejně tak vás nemusí trápit poměr textu vůči HTML, to že stránka obsahuje iFrame. Nenechte se vyděsit ani příliš mnoha obrázky, pomalým načítáním stránky, špatným CSS, JavaScriptem, či špatným url. Nic z toho nebrání jakékoliv firmě být jedničkou v SEO.

Tak by se dalo pokračovat dále. Ale asi nejlepší bude si otestovat nějaké úspěšné weby, opravdu si myslíte, že ty weby, které níže uvádím, jsou neúspěšné, když jim vyšlo relativně nízké %?