Proč si máme vybrat právě vás? Třeba proto, že…

Precízna, odborná a zodpovedná IT práca je dôvodom, prečo som veľmi rada, že aj po zhotovení môjho webu pán Dvořák naďalej pokračuje a poskytuje SEO starostlivosť a podporu mojej webovej stránke. Môžem iba odporúčať.
JUDr. Katarína Háčiková
Advokátska kancelária AKH Legal

Pan Dvořák mně vytvořil přehledné webové stránky a následně je dostal do popředí ve vyhledávačích. Tím jsem získal nové zákazníky. Profesionální přístup, rychlá reakce, ochota. Mohu jen doporučit!
Ondřej Štolfa
Deratizace Štolfa

Velice profesionální přístup, rychlá odezva, nápaditost. S prací jsme naprosto spokojeni.
Pavel Ludvík
Okna Ludvík

Byl jsem spokojen, jak s výsledkem práce, tak s úrovní jednání během práce na zakázce.
Ing. Martin Braun
Dobré dříví

Naprostá spokojenost, nevím co víc dodat…
Bc. Jan Synek
Peněženky AHAL

Pan Dvořák je velký profesionál. Jeho jednání je velmi slušné a vstřícné. Vytvořil naší škole webové stránky na míru ve velmi krátkém čase a byla radost s ním spolupracovat. Tímto si dovoluji panu Dvořákovi za celou mateřskou školu poděkovat.
Mgr. Hana Šolcová
Mateřská škola Litvínovská

S pomocí pana Dvořáka jsem byl maximálně spokojen. Odborně a velmi ochotně mi pomohl s problémem, se kterým mi jinde pomoci nechtěli. Vážím si seriózního přístupu a ještě jednou děkuji.
Martin Vacek
HOZK

Velká ochota pomoci s e-shopem (Prestashop), vstřícnost, profesionalita – děkuji za pomoc.
Zuzana Honsová
Malířka

Při aktualizaci Prestashopu se nám zhroutil web. Pan Dvořák nám velmi rychle pomohl. Komunikace výborná, vyznačovala se ochotou vše vysvětlit a udělat maximum. Děkujeme, všem vřele doporučujeme.
Isabelle, Karel Kašníkovi
Afroshop

Velmi vstřícné jednání, rychlost, profesionalita a ochota pomoci. Služby pana Dvořáka mohu jen doporučit.
Miroslav Hrnčíř
IN-PODLAHY

Velice profesionální přístup, úžasná ochota a velmi rychlá reakce na naše dotazy a požadavky i o víkendech a ve večerních hodinách. Opravdu doporučuji!
Kristýna Škvařilová
Květiny VŠ

Rád bych poděkoval panu Dvořákovi za dosavadní skvělou spolupráci. Kompletní tvorba webu a následné SEO, stejně tak jako rychlé jednání s vysoce profesionálním přístupem, předčil mé očekávání a moji firmu posunul do popředí zájmu zákazníků. Mohu jen doporučit!
Aleš Hybner
StoneCare

Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.
Markéta Prokešová
HOOK CZ S.R.O.