Proč si máme vybrat právě vás? Třeba proto, že…

Pan Dvořák je velký profesionál. Jeho jednání je velmi slušné a vstřícné. Vytvořil naší škole webové stránky na míru ve velmi krátkém čase a byla radost s ním spolupracovat. Tímto si dovoluji panu Dvořákovi za celou mateřskou školu poděkovat .

Mgr. Hana Šolcová
Mateřská škola Litvínovská


S pomocí pana Dvořáka jsem byl maximálně spokojen. Odborně a velmi ochotně mi pomohl s problémem, se kterým mi jinde pomoci nechtěli. Vážím si seriózního přístupu a ještě jednou děkuji.

Martin Vacek
HOZK


Velká ochota pomoci s e-shopem (Prestashop), vstřícnost, profesionalita – děkuji za pomoc.

Zuzana Honsová
Zuzana Honsová – malířka


Velmi vstřícné jednání, rychlost, profesionalita a ochota pomoci. Služby pana Dvořáka mohu jen doporučit.

Miroslav Hrnčíř

IN-PODLAHY


Při aktualizaci Prestashopu se nám zhroutil web. Pan Dvořák nám velmi rychle pomohl. Komunikace výborná, vyznačovala se ochotou vše vysvětlit a udělat maximum. Děkujeme, všem vřele doporučujeme.

Isabelle, Karel Kašníkovi

Afroshop


Velice profesionální přístup, úžasná ochota a velmi rychlá reakce na naše dotazy a požadavky i o víkendech a ve večerních hodinách. Opravdu doporučuji!

Kristýna Škvařilová

Květiny VŠ


Rád bych poděkoval panu Dvořákovi za dosavadní skvělou spolupráci. Kompletní tvorba webu a následné SEO, stejně tak jako rychlé jednání s vysoce profesionálním přístupem, předčil mé očekávání a moji firmu posunul do popředí zájmu zákazníků. Mohu jen doporučit!

Aleš Hybner

StoneCare


Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.

Markéta Prokešová

HOOK CZ S.R.O.