Proč si máme vybrat právě vás? Třeba proto, že…

Naprostá spokojenost, nevím co víc dodat…
Bc. Jan Synek
Peněženky AHAL

Pan Dvořák je velký profesionál. Jeho jednání je velmi slušné a vstřícné. Vytvořil naší škole webové stránky na míru ve velmi krátkém čase a byla radost s ním spolupracovat. Tímto si dovoluji panu Dvořákovi za celou mateřskou školu poděkovat.
Mgr. Hana Šolcová
Mateřská škola Litvínovská

S pomocí pana Dvořáka jsem byl maximálně spokojen. Odborně a velmi ochotně mi pomohl s problémem, se kterým mi jinde pomoci nechtěli. Vážím si seriózního přístupu a ještě jednou děkuji.
Martin Vacek
HOZK

Velká ochota pomoci s e-shopem (Prestashop), vstřícnost, profesionalita – děkuji za pomoc.
Zuzana Honsová
Malířka

Při aktualizaci Prestashopu se nám zhroutil web. Pan Dvořák nám velmi rychle pomohl. Komunikace výborná, vyznačovala se ochotou vše vysvětlit a udělat maximum. Děkujeme, všem vřele doporučujeme.
Isabelle, Karel Kašníkovi
Afroshop

Velmi vstřícné jednání, rychlost, profesionalita a ochota pomoci. Služby pana Dvořáka mohu jen doporučit.
Miroslav Hrnčíř
IN-PODLAHY

Velice profesionální přístup, úžasná ochota a velmi rychlá reakce na naše dotazy a požadavky i o víkendech a ve večerních hodinách. Opravdu doporučuji!
Kristýna Škvařilová
Květiny VŠ

Rád bych poděkoval panu Dvořákovi za dosavadní skvělou spolupráci. Kompletní tvorba webu a následné SEO, stejně tak jako rychlé jednání s vysoce profesionálním přístupem, předčil mé očekávání a moji firmu posunul do popředí zájmu zákazníků. Mohu jen doporučit!
Aleš Hybner
StoneCare

Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.
Markéta Prokešová
HOOK CZ S.R.O.