TVORBA WEBŮ JAKSEPATŘÍ

Úspěšné www stránky posunou vaši firmu do popředí zájmu zákazníků. Web, který je správně navržen, je přínosný pro uživatele a plní požadované cíle. Ostatní metriky (návštěvnost, pozice v SERP apod.) jsou pouze prostředkem, jak se k cíli dostat. Nejsem dokonalý, ale pro váš úspěch udělám maximum. Ať už máte webovou prezentaci, kde nabízíte služby, či klasický e-shop, vždy se vám investice do www stránek musí vrátit.

Jak dosáhnout úspěchu? Připravit kvalitní web pro tu správnou cílovou skupinu se spoustou cest, po kterých se k vám jednoduše dostanou.

Musíme vás poznat, získat co nejvíce informací. Pak lze snadno odhalit příležitosti, silné stránky firmy v rámci konkurenčního prostředí, stanovení správné cílové skupiny. Vaše firma nás prostě zajímá.

Najdeme nejvhodnější řešení ušité na míru vaší firmě a vytvoříme cenovou nabídku. Při návrhu webových stránek (mimo jiné samozřejmě) řešíte i rozložení obsahu a funkcionalit, modelujete navigaci a snažíte se zajistit kvalitní použitelnost webového řešení.

Pracujeme na vašem webu, vy máte přehled co se právě děje, protože vše s vámi konzultujeme.

Dlouhodobá spolupráce. Pokud o to stojíte, jsme rádi, když můžeme spolupracovat dlouhodobě, o web se starat, nejen o jeho bezpečnost, ale i o marketingovou výkonnost.

 

 1. Jaký bude mít váš web cíl?
 2. Kdo ho bude navštěvovat?
 3. Co budou návštěvníci na webu dělat, jak je dovést k cíli?
 4. Analýza klíčových slov
 5. Analýza konkurence
 6. Technické řešení webu
 7. Struktura webové prezentace
 8. Grafika stránek
 9. Obsah
 10. Vnitřní SEO
 11. Testování a následné spuštění prezentace
 12. Vnější SEO
 13. Analýzy úspěšnosti, změny

Web by měl být váš obchodník, který bude plnit cíle a přinese vám obchodní úspěch. Váš www obchodník pracuje nonstop bez nároku na dovolenou, odbory neřeší… 🙂

 

 

 

Automyčka OneTwoGo
BV ARCHITEKTI

Související odkazy:

Jak probíhá tvorba webu

Video od Jana Řezáče