Tvorba www stránek

Tvorba webů jaksepatří pro živnostníky a malé firmy

Etika je pro mne velmi důležitá. Chovám se k vám férově a zodpovědně a … vydělávám vám peníze.

Investujete do firmy spoustu peněz a energie a stále to není ono?

Pomáhám živnostníkům a majitelům malých firem s internetovým marketingem. Nevyhazujte peníze za reklamu oknem. Web vám musí vydělat peníze, případně peníze ušetřit. Jinak řečeno musí plnit cíle, které mu dáte. Připravím pro vás účinnou strategii s komplexním online marketingem se specializací na SEO a UX. Vytvořit www stránky nestačí, potřebujete také pečlivou práci na zvyšování návštěvnosti a konverzí.

Jak dosáhnout úspěchu?

Připravit kvalitní web pro tu správnou cílovou skupinu se spoustou cest, po kterých se k vám jednoduše dostanou.

Akvizice prostřednictvím vyhledávání je vlastně reklama naruby, vy zjistíte, co lidé chtějí (co hledají) a následně uspokojíte jejich potřebu správnou odpovědí na jejich dotazy.

 

HOOK CZ

Stonecare


Související odkazy:

Jak probíhá tvorba webu

Video od Jana Řezáče


Přidejte váš komentář:

V naší společnosti řešíme ochranu osobních údajů dle patřičných zákonů. Veškeré osobní údaje poskytované návštěvníkem jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a zákonem o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb. Samozřejmě také nově dle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, tak zvané “GDPR”.