Web na klíč, webhosting a správa webu

Web na klíč, webhosting a správa webu v ceně

Webové stránky vám nejen vytvoříme, ale také se postaráme o kompletní správu, bezpečnost. Díky tomu se již nebudete muset zabývat chodem, úpravami či změnami webu.

Nejste naši rukojmí. Web navrhujeme nejčastěji v open source systémech, ale i pokud budete chtít cokoliv jiného, případná budoucí změna dodavatele je jednoduchá, protože vše je vedeno na vás, my jsme jen správci, které můžete kdykoliv vyměnit.

Máme vše co potřebujete, funkční design vedoucí zákazníky k cíli, špičkový webhosting, technickou podporu a samozřejmě také internetový marketing. Získáte tak firemní web na klíč, který vám bude generovat zisk, respektive plnit požadované cíle.

Měsíční paušál

  • Pokud chcete web na míru s kvalitním webhostingem a doménou zdarma: 2500 Kč měsíčně
  • Chcete internetový marketing? Cenu upřesníme po detailním zadání. Každý web je jiný…

Co vše získáte:

  1. design na míru
  2. špičkový webhosting s rozšířenou možností nastavení direktiv webu a nejnovější verzí PHP
  3. doménu dle vašeho výběru (cz, com, sk, eu, biz, info, name, net, org)
  4. krásné obrázky z fotobank s možností úpravy na míru (Photoshop, Gimp)
  5. tvorbu videa

Samozřejmostí je webhosting pro open source software PrestaShop a WordPress. Navíc vám vše nainstalujeme, připravíme na míru. Webhosting pro váš web je nejlepší na care4web.cz.

Webhosting, co to vlastně je?

Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky. Díky tomu můžete své webové stránky umístit na Internet, aniž byste museli mít vlastní server. Webhosting je pouze samotné umístění stránek na serveru poskytovatele. Aby se uživatelé internetu ke stránkám dostali, je potřeba mít zaregistrovánu doménu (např. s názvem společnosti). Alternativně lze u některých firem zdarma využít domény 3. řádu. Více na Wikipedii.

 V naší společnosti řešíme ochranu osobních údajů dle patřičných zákonů. Veškeré osobní údaje poskytované návštěvníkem jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a zákonem o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb. Samozřejmě také nově dle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, tak zvané “GDPR”.