WordPress na míru

Potřebujete www stránky rychle a kvalitně – na klíč? Chcete hotový web včetně textů a propagace?

Navrhneme vám kompletní strategii, vytvoříme texty a grafiku na míru. Zajistíme kvalitní webhosting, v neposlední řadě zaručíme také bezpečnost webu.

Web pro malou firmu či živnostníka rozhodně nemusíte programovat na míru. WordPress je CMS (content management system,  česky tedy systém pro správu obsahu). Nepotřebujete znát HTML, CSS a přesto si web můžete spravovat naprosto sami. Je to systém vyvíjený komunitou vývojářů z celého světa pod licencí GNU GPL, což znamená, že je zdarma i pro komerční využití.

Firemní web tak můžete mít relativně velmi rychle a za rozumné peníze

Pomocí pluginů jste schopni funkčnost WordPressu rozšířit, pluginů je k dispozici několik desítek tisíc, většina z nich je naprosto zdarma. Pro instalaci potřebujete kvalitní webhosting, instalace je většinou otázkou několika málo minut.

Samé výhody, jsou i nějaká rizika?

Největším problém je, jak už to bývá, mezi PC a židlí. WordPress je úžasný produkt, ale musíte se o něho starat. Pokud ho zprovozníte, budete mít rozumný marketing a spokojeností nad novými zakázkami budete mlaskat a dál se o web nebudete starat, zaděláváte si na pořádné problémy. WordPress (jako každý software) časem zastarává, objevují se chyby a je třeba aktualizovat, nejen samotný wordpress, ale i rozšíření a případně šablony.

Nesmíte také zapomínat na správné nastavení bezpečnosti

Pokud podceníte bezpečnost, může se vám to hodně vymstít. Začít hledat pomoc až máte hacknutý web je často pozdě. Základem je prevence.

WordPress je skvělý, ale v případě webu na míru vám doporučujeme konzultaci a analýzu. Chcete s WordPressem poradit?

 

 

 

Pokud vás zajímá cena, níže odhad. Je to opravdu jen odhad ceny, výsledná se může velmi lišit, záleží na vašich požadavcích:

  • Doména a hosting : cca 1500 Kč
  • Šablona: cca 2000 Kč (může být i zdarma či naopak výrazně dražší, ještě připočítejte úpravu šablony na míru)
  • Obsah: cca 2000 Kč (hrubý odhad)
  • Bezpečnost webu, rychlost webu: 1000 Kč
  • Úprava WP na míru, programátorské zásahy: 3000 Kč (hrubý odhad, záleží na požadavcích)
  • Další výdaje: ? např. placené pluginy, fotografie, analýzy (klíčových slov atd.), grafika na míru, marketing včetně např. PPC reklamy…
  • Součet: do 10 000 Kč

 

 

Pokrývač Jiří Štrouf