WordPress na míru

Potřebujete www stránky rychle a kvalitně – na klíč? Chcete hotový web včetně textů a propagace?

Navrhneme vám kompletní strategii, vytvoříme texty a grafiku na míru. Zajistíme kvalitní webhosting, v neposlední řadě zaručíme také bezpečnost webu.

WordPress je skvělý, ale v případě webu na míru vám doporučujeme konzultaci a analýzu.

Web pro malou firmu či živnostníka rozhodně nemusíte programovat na míru. WordPress je CMS (content management system,  česky tedy systém pro správu obsahu). Nepotřebujete tedy znát HTML, CSS a přesto si web můžete spravovat naprosto sami. Je to systém vyvíjený komunitou vývojářů z celého světa pod licencí GNU GPL, což znamená, že je zdarma i pro komerční využití.

Pomocí pluginů jste schopni funkčnost WordPressu rozšířit, pluginů je k dispozici několik desítek tisíc, většina z nich je naprosto zdarma.

Pro instalaci potřebujete kvalitní webhosting, instalace je většinou otázkou několika málo minut.

Největším rizikem WordPressu jste ovšem vy sami. Pokud budete ignorovat bezpečnost, můžete se dostat do nepříjemných problémů.

Chcete s WordPressem poradit? Kontaktujte mne prosím.

 

S pomocí pana Dvořáka jsem byl maximálně spokojen. Odborně a velmi ochotně mi pomohl s problémem, se kterým mi jinde pomoci nechtěli. Vážím si seriózního přístupu a ještě jednou děkuji.

Velká ochota pomoci s e-shopem (Prestashop), vstřícnost, profesionalita – děkuji za pomoc.

Velmi vstřícné jednání, rychlost, profesionalita a ochota pomoci. Služby pana Dvořáka mohu jen doporučit.

Při aktualizaci Prestashopu se nám zhroutil web. Pan Dvořák nám velmi rychle pomohl. Komunikace výborná, vyznačovala se ochotou vše vysvětlit a udělat maximum. Děkujeme, všem vřele doporučujeme.

Velice profesionální přístup, úžasná ochota a velmi rychlá reakce na naše dotazy a požadavky i o víkendech a ve večerních hodinách. Opravdu doporučuji!

Rád bych poděkoval panu Dvořákovi za dosavadní skvělou spolupráci. Kompletní tvorba webu a následné SEO, stejně tak jako rychlé jednání s vysoce profesionálním přístupem, předčil mé očekávání a moji firmu posunul do popředí zájmu zákazníků. Mohu jen doporučit!

Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.

 

 

Pokud vás zajímá cena, níže odhad. Je to opravdu jen odhad ceny, výsledná se může velmi lišit, záleží na vašich požadavcích:

  • Doména a hosting : cca 1500 Kč
  • Šablona: cca 2000 Kč (může být i zdarma či naopak výrazně dražší, ještě připočítejte úpravu šablony na míru)
  • Obsah: cca 2000 Kč (hrubý odhad)
  • Bezpečnost webu, rychlost webu: 1000 Kč
  • Úprava WP na míru, programátorské zásahy: 3000 Kč (hrubý odhad, záleží na požadavcích)
  • Další výdaje: ? např. placené pluginy, fotografie, analýzy (klíčových slov atd.), grafika na míru, marketing včetně např. PPC reklamy…
  • Součet: do 10 000 Kč

 

 

Pokrývač Jiří Štrouf